Tapti Move Agentu

MOVE Agentai yra MOVE Week žvaigždės. Jie yra tie , kurie įgyvendina MOVE Week.VISKAS KĄ TAU REIKIA ŽINOTI

 • Kas yra MOVE Week?

  MOVE Week tai kasmetinis Europinio masto renginys ir neatsiejama NowWeMOVE kampanijos dalis. MOVE Week tikslas yra skatinti žmonių supratimą apie sporto naudą sveikatai visoje Europoje. Daug ir įvairių žmonių skatina visuomenę užsiimti fizine veikla (mes juos vadiname MOVE Agentais) koordinuodami renginius,įtraukdami jau gerai žinomas ir naujas sporto rūšis.

 • Kas yra MOVE Agentas?

  MOVE Agentai yra MOVE Week žvaigždės. Jie yra tie, kurie įgyvendina MOVE Week. MOVE Agento pozicija yra savanoriška, bet ISCA ir nacionalinis koordinatorius kiekvienoje šalyje gali suteikti informaciją apie rėmėjų paieškas ir kitas renginio finansavimo galimybes. Informaciniai leidiniai, plakatai ,skrajutės, baneriai ir kitos reklaminės priemonės yra prieinamos, kad būtų lengviau įgyvendinti jų idėją.

 • Who can be a MOVE Agent?

  MOVE Agentais gali būti sporto mėgėjų organizacijos, klubai,mokyklos, universitetai, savanorių grupės, kompanijos, savivaldybės arba pavieniai asmenys, kurie organizuoja sporto renginius skirtus MOVE Week.

 • How does it work?

  MOVE Week yra atvira platforma visiems besidomintiems sportu ir norinties sudominti kitus. Per MOVE Week vyks šimtai renginių visoje Europoje. Jie gali būti viduje, lauke, vieitniuose sporto klubuose, linksmi bėgimai, gatvės sporto renginiai, mokyklų sporto renginiai, kompanijų veiklos, veiklos suorganizuotos integruotoms žmonių grupėms ir bet kas ką galite sugalvoti! Renginio dydis taip pat gali būti įvairus. Nuo mažų renginių suorganizuotų vietinių žmonių iki didelių miesto renginių. MOVE Week skirta linksmai praleisti laiką ir surasti savo judėjimo būdą. Jeigu tik renginys padeda išjudinti žmones, tai jis yra tinkamas MOVE Week.

 • Ką aš turėčiau daryti?

  1. Registruokis kaip MOVE Agentas MoveWeek.eu. svetainėje.
  2. Užregistruok MOVE Week renginį.
  3. Suorganizuok ir reklamuok savo renginį.


  Informaciniai leidiniai, plakatai, baneriai ir kitos reikalingos reklamos priemonės yra prieinamos ir padės MOVE Agentams suplanuoti bei sėkmingai suorganizuoti pasirinktą renginį.

Prisijunk prie KOMANDOS

 • 6 117 Move Agentai
 • 14 105 MOVE Renginiai
 • 3 444 930 Dalyviai

Pasikeitimams reikia laiko, bet kartu mes galime sukurti daugiau galimybių visiems užsiimti sportine veikla ir būti aktyviems.

Tapti Move Agentu - Skatink fizinį aktyvumą

Skatink fizinį aktyvumą